۰۲۱۶۶۷۱۸۴۴۶

شنبه تا پنج شنبه: ۹:۰۰ - ۱۸:۰۰

شیشه بالکن یا (بالکن شیشه ای ) به عنوان محافظ و پوشش برای بالکن و تراس آپارتمان ها و برج های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. عنوان پوشش در این متن نباید باعث شک و شبهه شود، به این خاطر که شیشه بالکن ها به هیچ عنوان جلوی دید را نمی گیرند. شیشه بالکن با وجود اینکه دید شما از بالکن یا تراس به محیط بیرونی را حفظ می کند، به عنوان پوششی برای موارد مضر و آزار دهنده بیرونی هم عمل می کند.

قیمت شیشه بالکن

عوامل مختلفی بر روی قیمت شیشه‌ بالکن تأثیرگذار است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به :  متراژ پروژه ، رنگ قطعات آلومینیومی  ،  رنگ شیشه ، شاسی کشی ، صاف و یا قوس دار بودن محل نصب اشاره کرد.

شیشه بالکن بدون قاب

انواع دیگر شیشه بالکن

شیشه بالکن بدون قاب

شیشه بالکن بدون قاب یا شیشه بالکن فریم لس، نوعی از شیشه بالکن است که تنها از یک پانل تشکیل شده است و دیدی کامل از فضای بیرونی به دست می دهد. در شیشه بالکن بدون قاب یا بدون فریم یا فریم لس از پروفیل های متصل کننده و هیچ نوعی از اتصالات استفاده نمی شود و تنها در فواصل طولانی (مثلا در دو طرف بالکن) از دو پروفیل برای نگه داشتن شیشه بالکن استفاده می کنند. همین موارد باعث می شود که شیشه بالکن بدون قاب دید شفاف و بدون مانعی از محیط بیرونی در اختیار شما قرار دهد.

شیشه بالکن
شیشه بالکن

شیشه بالکن ریلی

شیشه بالکن ریلی نوعی از شیشه بالکن است که از چندین پانل شیشه ای هم اندازه تشکیل شده است که این پانل ها از کناره ها به پروفیل های عمودی دو طرف بالکن روی دیوار متصل می شوند و از بالا و پایین توسط چرخ هایی که دارند سوار پروفیل های آلومینیومی تعبیه شده در کف و سقف بالکن می شوند. باز و بسته کردن و مدیریت شیشه بالکن ریلی کار بسیار ساده ای است. ضمن اینکه چند پانله بودن و شیوه باز و بسته شدن شیشه بالکن ریلی باعث شده تا شستشو و نظافت دو طرف شیشه بالکن ریلی کار آسان و راحتی باشد.

شیشه بالکن پنجره ای

شیشه بالکن پنجره ای عموما با نام پنجره بالکن شناخته می شود. پنجره بالکن نوعی از شیشه بالکن است که باز و بسته شدن آن به صورت پنجره صورت می گیرد. باید توجه نمود که پنجره بالکن تمام مزیت های شیشه های بالکن را دارا می باشد و تنها در ظاهر با دیگر انواع شیشه بالکن تفاوت دارد.

نرده شیشه ای بالکن
نرده تهران اسپایدر

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن همانطور که از نامش پیداست نوعی نرده است که از شیشه ساخته شده است و در بالکن ها مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه های استفاده شده در نرده شیشه ای بالکن نسبت به پانل های انواع دیگر شیشه بالکن ضخیم تر بوده و دارای قطر ده میلی متری هستند. نرده شیشه ای بالکن نیز از جنس شیشه سکوریت یا شیشه نشکن ساخته می شود و استفاده از آن موجب افزایش زیبایی نمای ساختمان شما می شود.

شیشه بالکن تاشو

یکی دیگر از انواع شیشه بالکن شیشه بالکن تاشو است. در شیشه بالکن تاشو مانند شیشه بالکن ریلی از پانل های هم اندازه استفاده شده است. پانل های شیشه بالکن تاشو در هنگام باز شدن یک به یک روی هم قرار می گیرند. همین مساله موجب می شود که شستشو و نظافت شیشه بالکن تاشو کار راحتی باشد.

شیشه بالکن تاشو

اشتراک گذاری: