۰۲۱۶۶۷۱۸۴۴۶

شنبه تا پنج شنبه: ۹:۰۰ - ۱۸:۰۰

5 مزیت استفاده از نرده ی شیشه ای (هندریل)

مزیت شماره 1: فضای قابل استفاده زندگی را افزایش می دهد

هنگامی که توسط شیشه بالکن می شود، بالکن شما از یک فضای گهگاهی قابل استفاده به فضایی تبدیل می شود که می توانید در تمام طول روز از آن استفاده کنید.

مزیت شماره 2: شیشه بالکن – دید نامحدود، طراحی عالی، ایمنی، عملکرد و استفاده آسان.

سیستم شیشه ای بالکن فریم لس زیبا است و به دلیل بدون قاب بودن، فقط می توانید شیشه های شفاف را ببینید. طراحی اسکاندیناوی متمرکز بر کاربر ما برای یک تجربه عالی بر ایمنی، عملکرد و سادگی تمرکز دارد. دستگیره های طراحی عمودی امنیت را بهبود می بخشد در حالی که ظاهر و احساس مدرن را به شما می دهد. .

مزیت شماره 3: از بالکن و اثاثیه شما محافظت می کند

درشهرهایی که در دو طرف دماسنج با باد و دمای شدید مواجه می شویم. این تغییرات دما می تواند برای بالکن و مبلمان فضای باز ما بسیار مضر باشد که منجر به افزایش هزینه های نگهداری می شود. با شیشه بالکن فریم لس ساختار و اثاثیه بالکن شما در برابر عوامل خارجی محافظت می شود و باعث کاهش تعمیرات و نگهداری برای چندین سال می شود. اثاثیه خود را به بالکن بیاورید و در آنجا بگذارید.

مزیت شماره 4: سر و صدا را کاهش می دهد و ایمنی را افزایش می دهد

امنیت اولین فکر ما بود. نه یک فکر بعدی

سیستم های شیشه ای بالکن در برابر باد و ضربه بسیار مقاوم هستند. در واقع. ما استاندارد را تعیین کردیم. ایمنی و امنیت یک گزینه نیست. این یک استاندارد است.

شیشه بالکن ما نه تنها به عنوان بادگیر در برابر باد و باران عمل می کند، بلکه صدا را تا 50 درصد کاهش می دهد و یک لایه ایمنی اضافی برای کودکان و حیوانات خانگی ایجاد می کند.

مزیت شماره 5: مصرف انرژی را کاهش می دهد

وقتی شیشه بالکن در ماه های سردتر بسته نگه داشته می شود، مصرف انرژی را کاهش می دهد و به شما این امکان را می دهد که خانه خود را با اتلاف گرما کمتری گرم کنید.

هندریل شیشه ای

اشتراک گذاری: